Alaçatı dünyanın en büyük otel zincirlerinden birine kavuşuyor : The S Hotel Ascend | Alaçatı ve Çeşme Rehberi
Alaçatı dünyanın en büyük otel zincirlerinden birine kavuşuyor : The S Hotel Ascend

Sevkon Gayrimenkul, turizm alanındaki projelerine bir yenisini ilave etti

Alaçatı’da açılan The S Hotel, turizm sektörüne yeni bir soluk ve yeni bir konfor anlayışı getirme iddiasını taşıyor. Elit mimarisi ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile öne çıkan The S Hotel, İstanbul ve İzmir cemiyet hayatının önde gelen isimlerini ağırladığı özel çağrıyla ilk misafirlerine kapılarını açtı.

Turizm ve emlak sektöründe kalitesiyle dikkat çeken, estetik ve konforun eşsiz bileşimiyle lüks anlayışını yine açıkladığı projeleri ile tanınan Sevkon Gayrimenkul, Alaçatı’da hayata geçirdiği The S Hotel’i özel bir çağrıyla tanıttı.

Sevkon Gayrimenkul, bu sene İzmir Urla’da hayata geçirdiği Sevilla Kekliktepe Villaları’nın hemen peşinden şimdi de Çeşme – Alaçatı’nın ilk yabancı markalı konsept lüks otel projesi olan The S Hotel’in kapılarını araladı.

Alaçatı Port’ta bu sezon 54 odasıyla hizmete başlayan, tamamı deniz cepheli 128 özel tasarım odası bulunan The S Hotel, Heavenlymade Mimarlık, Akat İnşaat, AHAN Peyzaj, Hitec, CBS/Eyliskon gibi bilinen saygın firmaların imzasını taşıyor.

Tanıtım öncesinde takriben 150 elit ismin ağırlandığı ön tanıtım çağrınında, Kerem Görsev Trio ve Elif Çağlar da etkileyici jazz performansları ile misafirlere keyifli bir yaz akşamı yaşattı. İstanbul ve İzmir cemiyet hayatının bilinen isimlerinin katıldığı çağrı, Sevkon Gayrimenkul İcra Heyeti Başkanı Nuri Sevil ve eşinin hane sahipliğinde meydana geldi.

Michelin yıldızlı şeflerden İtalyan gurme menüleri The S Hotel’de

Önümüzdeki sezon Michelin yıldızlı şeflerden oluşan Tormaresca Vino & Cucina markası ile deniz ürünlerinden oluşan gurme menülerin sunulacağı teras restaurantıyla Çeşme’ye ve Alaçatı’nın ananesel atmosferine değişik bir soluk kazandıracak olan The S, Ascend Hotel Collection’ın Ege Bölgesi’ndeki exclusive yatırımcısı olan Sevkon Gayrimenkul’un iddialı projeleri arasında öne çıkıyor.

Projesinde Extensive SPA ve yüzme havuzu bulunan otel, lokasyonu bakımından misafirlerine erişim kolaylığı sunuyor. Alaçatı sörf plajlarının hemen üzerinde bulunan The S Hotel, konuklarına Kum Beach/Madeo özel plaj işletmesine yüzde 50 indirimle giriş imtiyazı da veriyor. Tesiste tüm imtiyazlı concierge hizmetleri de sunuluyor.

Sevkon Gayrimenkul, Ramada Plaza İzmir, The S, Casa Sevilla Alaçatı Town, Urla Sevilla Kekliktepe Villaları’nın yanı sıra Ayvalık-Cunda Adası’nda ve Bodrum-Mazı’da olmak üzere iki otel projesi ile de tüm Ege Bölgesi’nde yatırımlarına hızla devam ediyor.

kez görüntülendi. / -- tarihinde eklendi.