İncirli Ev Otel Alaçatı - İzmir / Çeşme | Alaçatı ve Çeşme Rehberi
Yetkili İncirli Ev
Telefon 0 232 716 0353
Fax 0 232 716 0353
Gsm 0 530 135 1845
Şehir İzmir
İlçe Çeşme
Semt Alaçatı Mahallesi
Mail info@incirliev.com
Web https://incirliev.com/

AÇILIŞ - KAPANIŞ

-

Firma Adresimiz

Yeni Mecidiye Mahallesi 13074 Sk. No.3

İzmir / Çeşme / Alaçatı Mahallesi / Alaçatı Mahallesi

Poshor ailesinin hayalleri ve anıları İNCİRLİEV ile hayat buldu. Aslına sadık kalınarak sevgiyle yenilenen daha önceki Rum evinin bahçesi, koyu gölgesi ve dinlendirici özelliğiyle tarihi incir ağacını merkez alarak tertip etti. Mahalli mimariye uygun hazırlanan iç avlu ve ön bahçe de karadut, badem, mandalina ve yediveren limon ağaçlarıyla renklendi.

Tarihi dokunun içinde yer alan İNCİRLİEV, hem Alaçatı'nın hareketli noktalarına çok yakın, hem de mahalli komşularıyla gerçek bir köy hayatını tadabileceğiniz bir konumda. Dünyaca tanınmış sörf plajları ve temiz Alaçatı denizi ise hemen yakında… Alaçatı'nın en hareketli yaz aylarında dahi sakin, huzurlu ve de keyifli, iç avlu ve bahçesi, geniş ve rahat odaları ile, İNCİRLİEV sizleri bekliyor.

İNCİRLİEV 12 ay açık. Alaçatı'nın, daha sakin bir ortamda keyfini çıkarmak isteyenler için ise ilkbahar ve hazan ayları ideal. Bahar aylarında uzatılmış bir yaz yaşayan Alaçatı'da gündüz güneşin ve geceleri ise hala açık havada yemek yiyebiliyor olmanın keyfi bir başka. Ilık kış akşamlarında da İNCİRLİEV'in şömineli özel odaları ve salonunda şarap keyfi tatilinize ayrı bir mana katabilir.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.