Kapari Otel Alaçatı - İzmir / Çeşme | Alaçatı ve Çeşme Rehberi
Yetkili Kapari Otel Alaçatı
Telefon 0 232 716 06 74
Fax 0 232 716 06 84
Gsm 0 507 401 03 54
Şehir İzmir
İlçe Çeşme
Semt Alaçatı Mahallesi
Mail kapari@kapariotel.com
Web http://www.alacatikapariotel.com

AÇILIŞ - KAPANIŞ

19 : 31 - 19 : 31

Firma Adresimiz

8024 Sokak No:4 Alaçatı Marina Mevkii Çeşme / İZMİR

İzmir / Çeşme / Alaçatı Mahallesi / Alaçatı Mahallesi

Bir zamanlar Hacı Memiş Ağa gemileriyle seyir halindeyken, çıkan fırtınada bir limana sığınır. Otelimiz bu limana bakıyor. Bugün deniz ve sörf cenneti oldu bu liman. Alaçatı Port’un kurulduğu senelerde, biz de hayalimizdeki oteli yaptık, “Kapari Otel”i.

Alaçatı Port’tayız. Kapari Otel, sörf merkezlerine ve plaja 5 dakikalık yürüme mesafesinde, Alaçatı’nın mavi bayraklı pek çok başka plajına yalnızca 1-2 kilometre, Hacı Memiş ’in isiminin verildiği dar sokaklarını gezeceğiniz semte 3 km uzaklıkta. 

Otelimizin mimari projesini Yüksek Mimar Salih Seymen yaptı.  Alaçatı Pazaryeri Camii-Kilisesi, Alaçatı Yel Değirmenleri gibi ehemmiyetli yapıların restorasyonlarını gerçekleştiren değerli arkadaşımız Seymen, burada sanatı, tabiatı ve Alaçatı tarihini birleştirdi. 

Mahalli taş dokuya uygun mimari yapıda, 22 odamız var.  Marina ve deniz manzaralı her biri değişik biçimde tasarlanmış, şık ve konforlu 10 suit daire, 12 Deluxe oda.  Kapari’yi tasarlarken yıllarca edindiğimiz fikir ve bilgileri, biriktirdiğimiz objeleri kullandık.  Sanatı ve sanatçıyı seviyoruz, günümüz ressamlarının özgün tabloları ile zenginleştirilmiş odalarımızda, mahalli lezzetlerle hazırlanmış yemeğinizi yerken havuz başında, veyahut soğuk içkinizi yudumlarken barda... Bunu her ayrıntıda fark edeceksiniz.  

Yemyeşil geniş bahçesinde otururken, rüzgar size denizin ve limon ağaçlarının kokularını getirecek. Mahalli nebatların güzel kokuları size hep “Alaçatı Kokusu” bu dedirtecek.

Otelimizde sauna, buhar banyosu ve jakuzi ile yenilenebilir, dilerseniz havuz başında masaj isteyebilirsiniz.

Kaliteli bir tatil ile kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak hakkınız. Genç, güler yüzlü ekibimizle size bunu sunacağız.

Kapari Otel’de ayrı olarak, butik toplantılarınız için tam donanımlı iki toplantı salonumuz var. Bilgilerinizi birbirinize aktarmak, doğru kararları almak için size özel bir mekan otelimiz…

Hayallerinizi gerçekleştirmeye çağrılısınız…

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.