Kış Konseri 11 Şubat tarihinde başlıyor | Alaçatı ve Çeşme Rehberi
Kış Konseri 11 Şubat tarihinde başlıyor
Çeşmeli sanatseverlerin büyük bir heyecanla beklediği ‘Kış Konseri’ 11 Şubat tarihinde Çakabey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Çeşme’de 1995 seneninde, Çeşme’ de kurulan ilk koro olarak çalışmalarına başlayan ve o günlerden bugünlere çok özel ve güzel konserlere imza atan, başarılarını katlayarak devam ettiren, Türk Sanat Musikisini gençlere de sevdiren Arda Gönül başkanlığında ki Çeşme Kültür ve Sanat Derneği’ nin heyecanla beklenen ananesel kış konseri ‘Klasik Yapıtlar ve Yusuf Nalkesen Besteleri’  isimi altında 11 Şubat 2018 Pazar gecesi saat 20.30’ da Çeşme Belediyesi Çakabey Kültür Merkezi (Migros üstü)’ n de TRT spikeri Arife Soydemir sunumu ile TRT Ankara radyosu ses sanatçılarından koro şefi Süleyman Saral idareninde, TRT sazları eşliğinde gerçekleştirilecek.
 

Konserlerinde musikinin elit sanatçılarını da musiki  severlerle buluşturan koronun bu konserdeki misafir sanatçısı TRT İstanbul radyosu ses sanatçılarından Nusret Yılmaz olacak.Dernek başkanı Arda Gönül,  konserlerinde musiki severlerin salona sığamadığını ve bu yüzden 15 TL karşılığı biletlerin kendisinden (Foto Çeşme) evvelce tedarik edilmesinin daha faydalı olacağı görüşünde olduğunu izah etti. Ayrı olarak biletler konser gecesi salon girişinde de satılacak.

Özel ve güzel konserlere  imza atan ünü ülke dışında da duyulan her biri çok özel seslerden oluşan koro, şimdiden sanatseverlerle buluşmanın heyecanını yaşıyor.

602 kez görüntülendi. / 30-01-2018 tarihinde eklendi.