Türkiyenin bir numarası yine Çeşme oldu | Alaçatı ve Çeşme Rehberi
Türkiyenin bir numarası yine Çeşme oldu
Öncel, Çeşme’nin yeni açılan Beach Ckub, Gurme restotanları ve otelleri ile tatilcileri ağırlamaya hazır olduğunu belirterek, “ Çeşme’ye bu sene yapılan yatırımlarla kazanın popülerliği bir sefer daha ispat etmiş oldu. Yeni hizmete giren oteller, gurme lokantaları ve Beach Clupları ile Çeşme bayramda tatilcileri ağırlamaya hazır. Güzel ve keyifli bir bayram tatili geçirmek isteyen herkesi Çeşme’ye bekliyoruz” diye konuştu.


Öncel, bayram tatili için tüm hazırlıkları yaptıklarını da sözlerine ilave ederek, “ Çeşme Turistik Otelciler Birliği olarak tatilcilerimizi hoşnut etmek hesabına tüm hazırlıklarımızı bitirdik.

Meselesiz ve güzel bir tatili hak eden yurttaşlarımızın tercihi her vakit olduğu gibi yeniden Çeş me olacaktır. Rezervasyonlara baktığımızda otellerimizin doluluk oranları yüzde 100’e yaklaştı. Mayıs ve Haizran ayı ramazan ve havaların iyi olmaması hasebiyle istediğimiz gibi bir doluluk oranı yakalayamadık.


Bayram ve sonrasında Çeşme, ekim başına kadar iyi bir doluluk yakalayacaktır. Bunu öne sürerek söylüyorum ki; Türkiyenin en iyi tatil bölgesi Çeşme’dir ve öyle kalacaktır” diyerek görüşlerini ifade etti.


 

716 kez görüntülendi. / 20-06-2017 tarihinde eklendi.