Bizimle çalışmak ister misiniz ? | Alaçatı ve Çeşme Rehberi

Bizimle çalışmak ister misiniz ?

Merhabalar,

Yayında olduğumuz 2 sene içerisinde, ekip ve grup eksikliğinin sorununu hep yaşadık. O yüzden, bundan sonraki yayın hayatında tüm yerli halkımız ve Çeşme & Alaçatı sevdalıları ile beraber yürümeye karar verdik.

Köşe yazarından , haber editörüne kadar - satış danışmanından , bölüm sorumlularına kadar artık AlacatiCesme.Com için beraber olmaya hazır mısınız ?


Reklam Satış Danışmanları :


http://www.alacaticesme.com/uyelik-paketleri.html Adresinde yer alan üyelik paketlerinin satışını yapacaklar.  Her bir ücretli üyelik paketi üzerinden, paket tutarının %30'u kendilerine tahsilatın hemen ardından ödenecektir. Tüm gerekli bilgileri iletişim sayfamız üzerinden alabilirler.

Haber Editörleri : 

Haber menü kategorimizde yer alan tüm alanların sorumluluğunu alacaktır. Haberlerin elde edilmesi, derlenerek siteye girilmesi haber editörlerinin sorumluluğundadır.
Haber editörleri, 100 kelime başına 2 TL ücret alacaklar. Haberlerin günlük girim sınırı yoktur. Sadece bölgeyle alakalı, özgün ve enaz 1 adet görsel ile beraber olmaları gerekmektedir. 

İlan Kategorisi Sorumluları : 

İlan kategorisinde ilan açım hakkı, bireysel üyelerin 1 , diğer üyelik paketlerinde belirtilen adetlerde hakkı olduğu bölümdür. Burada ilan verenlerin ilanlarındaki hata ve eksiklikleri giderecek, başta ilan verilmesi için ücretli üyelik paketlerinin satışında yardımcı olacak arkadaşlar aranmaktadır. Her bir ücretli üyelik ilanı için 3 TL ücret alacaklardır. Bireysel üyelik ilanları için 0,50 TL ücret alacaklardır.


Etkinlik Editörleri : 

Bölgemizin etkinlik haberleri, ücretli etkinlik yayınlama gibi isteklere yardımcı olacak arkadaşların ilgili bölümüdür. Kendisi bölgemizde yer alan etkinlikleri ücretsiz olarak yayınladığı gibi, tanıtım ve reklam amaçlı tanıtımlarda da , tanıtım bedelinin %30'u  kendisine ödenecektir. ( Ücretli etkinlik bildirimleri için, firmaların iletişim bilgileri kendisinden istenecektir. )

Bölge Fırsatları Bölüm Editörlüğü

Bu bölüm tamamen ücretli üyelik paketlerinin elde edebildiği yayınlatma hakkıyla ilgili bölümdür. Ücretli üyelik satışı sonrasında, bu bölümde fırsat yayınlatacak her editör arkadaş, paket ücreti üzerinden %25 pay alacaktır. Ücretli üyelik paketlerini alan kişi veya firmaların kendi referansı ile siteye üye olduklarını kanıtlaması gerekmektedir.

Blog Bölümü Editörü

Blog alanının tamamen kontrolü kendisinde olacaktır. İllegal içerikler haricinde tüm içerikleri siteye ekleyebilir. Ücretli tanıtım yazıları alımlarında , %50 pay alacaktır.
Ayrıca, girdiği içerikler için 100 kelimesi 2 TL üzerinden ücretlendirme ile kazanç elde edebilecektir.


Tüm bu editörlük hakları için öncelikle siteye üye olunması gerekmektedir.

Üye olan arkadaşlarımızın, iletişim sayfasındaki iletişim formu aracılığı ile bizlerle iletişime geçmesi yeterlidir. 


 

3 yıl önce eklendi.

  •