Rehbere nasıl kaydolabilirsiniz ? | Alaçatı ve Çeşme Rehberi

Rehbere nasıl kaydolabilirsiniz ?

Merhaba,


Rehberimize kayıt olmak için aşağıdaki öneri ve yönergelere dikkat etmenizede fayda var.

1 - Öncelikle ; sitemizin üst menülerinde de yer alan " Kayıt Ol " bağlantısına tıklamalısınız. Burada karşınıza gelen formu kendi bilgilerinizle doldurun.
2 - Kayıt formunu doldurduktan sonra, kayıt esnasında belirttiğiniz e- mail adresinize , sistem tarafından otomatik olarak bir aktivasyon maili gönderilir. Bu aktivasyon mailini açın ve içerisindeki aktivasyon bağlantısına tıklayın. Bu sayede hesabınız aktif hale gelir.
3 - Hesabınız aktif hale gelince, sisteme giriş yapın. Giriş yaptığınızda, sizde üyelik tiplerinden biri seçmeniz istenecek. Herhangi bir üyeliği seçin. ( 01.06.2018 tarihine kadar tüm üyeliklerin ücretsiz olduğunu unutmayın. ) 
4 - Şuanki sistemimizde, sadece Havale / Eft ile ödeme yöntemi olduğu için, sistem sizi otomatik olarak bu ödeme yöntemine yönlendirecek. Seçtiğiniz üyelip tipini 01.06.2018 tarihine kadar Gold ( Altın ) üyelik olarak seçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü; en çok üyelik özelliği bu üyelik tipimizde mevcuttur.
5 - Siz o sayfadayken, biz yönetim panelinden ödeme bildirimi olduğunu otomatik olarak öğreniriz. Gün içerisinde mutlaka üyeliğiniz onaylanacak ve seçtiğiniz üyelik tipini kullanmaya başlarsınız. Daha erken onaylama için, iletişim kanallarından bizlerle iletişim kurabilirsiniz.
6 - Onaylı bir üyeliğiniz olduktan sonra; kendi profil sayfanıza yönlendirilirsiniz. Şimdi burada yapacaklarınız tamamen size kalmış davranışlardır. Dilerseniz; işletmenizi ekler, ister ilan verir, ister ihale açar, isterseniz kendi kampanya ve etkinliklerinizi sisteme tanımlayabilirsiniz.


Bu konularda bizlerden mutlaka yardım isteyiniz. Her kayıtta bizler en son kontrol ve onay işlemini yaparız. Eksik bilgilerinizi gerek sizin gerekse internet aracılığı ile ararştırır ve tamamlarız.

Her ne koşulla olursa olsun, lütfen bizlerle iletişime geçmekten vazgeçmeyin. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmak bizim için mutluluk verir.

Tüm Alaçatı ve Çeşme Halkına & Esnafı'na saygı ve sevgilerimizle...

6 yıl önce eklendi.

  •