Sıkça Sorulan Sorular | Alaçatı ve Çeşme Rehberi

SIKÇA SORULAN SORULAR

AlacatiCesme.Com ; Türk turizmi'nin en aktif bölgelerinden olan Alaçatı ve Çeşme için özel olarak oluşturulmuş bir sitedir.

Sitemizdeki tüm içerik; aynı zamanda sosyal medya ve reklam mecralarında da paylaşılmaktadır. Bu; sitemizin ziyaretçi trafiğini arttırması için düşünülmüş olmakla beraber; SEO ( Arama Motorları Optimizasyonu ) konusunda da sitemizin kalkındırmak için yapılır. Bu alanda yapılan çalışmalarla ;  sitemizde oluşan içerikler başta Google olmak üzere, arama motorları aramalarında üst sıralarda olması için önemlidir. Bizde; bunun için azami çaba göstermekteyiz.
 

Çok yeni bir site olmamızdan dolayı, henüz size sıralamar hakkında maalesef bilgi veremiyoruz ama, ilerleyen zamanlarda sitemizde sıklıkla bu konuda paylaşımlarımız olacaktır.

Her işletme sahibi; özellikle turizm bölgelerindeki işletme sahipleri bilirler ki; müşteri portföylerinin geliştirilmesi için internet çok önemli bir unsurdur. Şuan; anahtar kelimelerde üst sıralamarda olan siteler; işletmeler Türkiye'nin ve Dünya'nın her bölgesinden insanlara ulaşabilmekte; onlarla ticari ve beşeri bağlantılar oluşturabilmektedir.

Bizlerinde yegâne amacı ; en kısa sürede sitemizi arama motorlarında en üst sıralara taşımaktır.

İşletmelerinizi, ilanlarınızı, ihalelerinizi, yazılarınızı ve diğer tüm içeriklerinizi oluşturduğunuzda; bizler tarafından kontrol edildiği ve arama motorları için en uygun biçimlerde düzenlendiğini muhakkak belirtmek isteriz.

 


 

Siteden faydalanmak için ; sitemize üye olmak şart değildir. Şayet sadece bir ziyaretçi iseniz; bazı bölümler haricinde genel içeriklerin detaylarını görebilirsiniz.
Fakat; aktif olarak sitemizi kullanmak için üye olduktan sonra; bir üyelik türü seçmek zorundasınız. Örneğin; firma kaydetmek istiyorsunuz. Bireysel üyeliklerimizde bu özellik yok, fakat standart ve diğer üyelik tiplerinde bu özelliği kullanabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm üyelik tipleri 01.06.2018 tarihine kadar ücretsizdir!

Merhaba Sayın Ziyaretçilerimiz, Üyelerimiz;


AlacatiCesme.Com  ; bölgesel bir firma rehberi ve şehir ( ilçe diyelim biz ona ) portalıdır. Standart rehberlerden ve portallardan farkı ; her iki site tipi özelliklerini de aynı anda barındırıyor olmasıdır. 

Sitemize üye olduktan sonra, üyelik paketlerinde yer alan üyelik tiplerine gözattığınızda gördüğünüz özellikleri kazanabilirsiniz. Tabi; her üyelik tipi farklı özelliklerde ve değerlerdedir. Özellikle; işletmeler için her üyelik tipinin ayrı bir önemi vardır. 

Seçeceğiniz üyelik tipine göre; sahip olunan yetkinlikler farklılık göstermektedir.